Lucky Bowl

Bowling – Lasertag – Lucky Dart – Karaoke – Biljard – Shuffle – Arcade – Restaurant
Aktivitet, mat og drikke under samme tak til hverdag og fest med familie, venner og jobben!

Bestill aktivitet, velg anledning eller et av våre gode tilbud

Bowling

Lasertag

Lucky Dart

Karaoke

Biljard

Arcade

Aktuelle kundeklubbtilbud som gjelder akkurat nå

Lucky Member har alltid tilgang til ekstra gode tilbud. Bli medlem du også og nyt gode tilbud allerede i dag.

TILBUD
UKENS DEAL
229,-

DROP-IN TILBUD
Ungdomsbowling
KUN 79,-

DROP-IN TILBUD
Søndagsbowling
KUN 99,-

Velg anledning

Det finnes mange gode grunner for å ta turen til Lucky Bowl både til hverdag og fest.

Bursdag
& feiring

Vennegjeng
& familie

Team­building & After Work

Klassefest
& lagfest

Lucky Club

Som medlem i vår kundeklubb får du våre beste priser på aktiviteter som bowling, lasertag, Lucky Dart, karaoke. I tillegg får du vår beste pris på Lucky Deals og bursdagspakker som inneholder aktivitet og mat.
Meld deg inn i dag og nyt fordeler og få tilbud tilsendt på epost før alle andre

Velkommen til Norges største og ledende underholdningskjede. Du finner oss i store deler av landet og vi gleder oss til å skape nye minner med deg og din familie, venner og kollegaer.

Aktiviteter hos Lucky Bowl

Våre aktiviteter varierer fra sted til sted, finn mer info om hvilke aktiviteter vi tilbyr på din avdeling og skreddersy ditt besøk med ønsket innhold. Velg enten bare en eller flere aktiviteter eller gjør opplevelsen komplett og legg til både mat og drikke. Uansett om du besøker oss for en spesiell anledning eller bare en helt vanlig kveld med bowling så anbefaler vi alltid bestilling for å unngå venting og kø.

Aktuelt og nyheter fra Lucky Bowl

Lucky Bowl gir deg svarene på alt du lurte på om bowling, lasertag, dart, bursdag, ting å gjøre med familien eller venner og mye mye mer. Her finner du nyheter og andre aktuelle saker du kanskje lurer på.

Ofte stilte spørsmål

Vi har samlet en del ofte spørsmål og svar. Kanskje finner du svar på det du lurer på her. Hvis ikke send oss en e-post eller ring oss så hjelper vi deg.

Good times, great vibes

Uansett om du skal arrangere barneselskap, teambuilding, utdrikningslag, skoleavslutning eller ta med ditt lag eller forening for å feire.

Bli med i Lucky Bowls kundeklubb

Som Lucky Member får du eksklusive fordeler og tilbud. Best av alt er at det er helt gratis å være medlem.
Les mer

Jobb i Lucky Bowl

Er du på jakt etter en spennende jobbmulighet? Bli en del av Lucky Bowl-familien!
Les mer

Om oss – Lucky Bowl Norge

Vi legger grunnlaget for et vellykket arrangement, enten det er for store grupper eller små selskaper.
Les mer

Ukens Deal

2 serier bowling + popcorn + spillmerke til arcade
Lucky Member 229,- Ordinær 310,-